TARİHÇEMİZ

          1983 yılından itibaren Firma M.BİLGİN tekstil makinalarının bakım, onarım,  modernizasyon ve yedek parça konularında Almanya’nın Ettlingen şehrinde  hizmet  vermektedir. OE konusunda SCHLAFHORST ve SUESSEN aracılığı ile sunduğu bu  hizmetleri şimdi kendi firması adına en iyi kalitede ve en uygun şartlarda müşterilerine  vermeye başlamış olup tüm bu hizmetleri yetişmiş güçlü ve tecrübeli teknik kadrosu ile  sürekli olarak sunmaktadır .

     2003 Yılında Kahramanmaraş’ta Kurulan BİLMAKS BİLGİN MAKİNE    TEKS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ ticaret hayatına sipariş üzerine yedek parça ithalatı ile başlamış  olup ardından gelişen ürün yelpazesiyle  stoklu çalışmaya başlamış ürün çeşidini en üst  seviyeye çıkarmıştır. Hızla gelişerek ve büyüyerek iplik makineleri yedek parçaları  sektöründe Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır.

  BİLMAKS BİLGİN MAKİNE Türkiye Genelinde çok geniş bir dağıtım ağına sahip olup  yurt dışından getirmiş olduğu birçok kaliteli yedek parçalarını uzman kadrosu ile  müşterilerinin hizmetine sunmakta, benimsediği kalite anlayışı, her zaman müşteri  memnuniyetine dayanan hizmet prensibi sektöründeki tecrübesi teknik desteği  sayesinde Türk sanayisinin gelişimine ve üretiminin artmasına katkıda bulunmaktadır.

   MİSYONUMUZ

BİLMAKS BİLGİN MAKİNE dinamik teknik donanımlı ekibimizle müşteriye önce hizmet için çalışan, müşteri memnuniyetini devamlı artırıp kendilerine rekabet üstünlüğü sağlayan, güvenli ve sürekli hizmet ile kalitesi yüksek ürünleri zamanında teslim eden devamlı gelişme gösteren bir çözüm ortağı misyonundadır

   VİZYONUMUZ

BİLMAKS BİLGİN MAKİNE  yeni ürünler ve çağdaş yöntemler sayesinde kaliteli yenilikçi hizmet anlayışını sürdürerek birinci sınıf bir dünyada şirket olma vizyonundadır.

      BİLMAKS BİLGİN MAKİNE TEKSTİL SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ